ЗУПИНІМО НАСИЛЛЯ РАЗОМ

Фото без опису16 квітня 2021 року відбулася онлайн-нарада щодо реалізації субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі під головуванням заступника директора  департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Надії Кримської та за участю представників 49 територіальних громад області. До  наради долучилася і громада Гайворонської міської ради. Така субвенція вперше передбачена Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» на виконання Закону України «Про запобігання та протидіюФото без опису домашньому насильству», Указу Президента 3398/2020 «Про невідкладні заходи із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від насильства» та «Державної соціальної програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2021 року №145. Наразі перед громадою стоять завдання щодо вивчення питання постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.