ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ У ВЕСЛУВАЛЬНИКІВ

Фото без описуВ період 8-12 квітня у Дніпрі було проведено Кубок України з веслування на байдарках і каное пам’яті Юлії Рябчинської. Цього року змагання були особливими, так як формувалася збірна команда на Олімпійські ігри. Фото без описуНаші веслувальники представляли Кіровоградську область та змагалися з найсильнішими спортсменами України. Валерій Рябов виборов срібні медалі в дистанціях 5000 м. на байдарці одиночці та в дистанції 1000 м. на байдарці четвірці, за один крок до медалі був в дистанції на 500 м. виборовши 4 місце. Також бронзову медаль виборола Ольга Шляховська - в каное двійці на дистанції 1000 м. і була за крок до медалей на дистаціях 200 та 500 м. Фото без опису(4 місце).

Кубок України - змагання серед дорослих починаючи з 18 років, але незважаючи на свій юний вік (15 років) Аліна Молдованова спробувала свої сили змагаючись з веслувальниками, які виборюють титули вже на міжнародній арені і показала високий результат зайнявши 7 місце в каное двійці на дистанції 500 м.

Вітаємо спортсменів та тренера-викладача Рябова В.І. з вдалим початком сезону.

КЗ "Гайворонська ДЮСШ" Гайворонської міської ради