БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ПРОДОВЖУЄ НАДХОДИТИ ДО МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ

Депутатський корпус Гайворонської міської ради, небайдужі мешканці громади та фермери продовжують акцію підтримки КНП «Центральна міська лікарня».

Висловлюємо подяку Роману Васильовичу  Формазюку за надану гуманітарну допомогу у вигляді 3-ох інвалідних візків та регулярне забезпечення продуктами харчування.

Щиро вдячні родині Заграничних із міста Гайворона за надані  продукти харчування хворим лікарні та анонімному благодійнику за фінансову пожертву в розмірі 25,000 для закупівлі сечових аналізаторів.

Завжди приємно бачити чуйність людей, які безкорисно роблять добро. Дуже приємно жити і працювати з тими, хто вболіває за здоров’я населення громади. Спасибі за те, що Ви не стоїте осторонь людських проблем.

Закликаємо небайдужих благодійників підтримати ініціативу та долучитись до акції!

ЧИТАЙТЕ НАС ТАКОЖ: