ТРИВАЄ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ "ЗДОРОВІ НЕМОВЛЯТА"

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в Україні та проводить щорічні благодійні акції, результатом яких є близько 100 000 вихованих у дусі відповідальності і безкорисливості волонтерів по Україні та діюче медичне обладнання в обласних дитячих лікарнях з безкоштовним його користуванням громадськістю. Тематика акцій змінюється кожного року. Цьогоріч стартувала 16 Всеукраїнська благодійна акція під гаслом "Здорові немовлята!". З 01 квітня по 30 вересня кожен має можливість долучитись і зробити свій внесок для закупівлі неонатального медичного обладнання у дитячі лікарні та перинатальні центри України.

Фото без описуФото без опису

Не залишилися осторонь акції учні, батьки, вчителі та працівники КЗ «Гайворонський ліцей №1». Добрі справи спонукають до дій інших людей. Ми дякуємо всім, хто вже взяв участь в акції, за вашу небайдужість, підтримку, розуміння і стійку громадянську позицію та закликаємо підтримати ініціативу!

ЧИТАЙТЕ НАС ТАКОЖ: