Вітаємо Юлію Володимирівну Пошенко із ювілеєм!

Від імені міського голови, працівників міської ради та виконавчого комітету, щиро вітаємо Юлію Володимирівну Пошенко із ювілеєм!

Мешканці нашої громади знають Вас як працелюбну, принципову, енергійну жінку, яка віддає усі сили, знання та досвід - людям.

У цей день, шановна Юлія Володимирівно, бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих щасливих років життя, родинного затишку і тепла, душевної рівноваги та впевненості у майбутньому.

Нехай Ваша самовіддана праця завжди дарує Вам радість і задоволення, а Ваш високий професіоналізм і авторитет служать справі відродження та розвитку рідної Гайворонщини.

Зичимо Вам невичерпного джерела добра, щирості, наснаги. Нехай звеличуються Ваші здобутки, здійснюються мрії та сподівання.

ЧИТАЙТЕ НАС ТАКОЖ: