Виїзд за кордон на постійне місце проживання: отримання довідки про сплату або відсутність податкових зобов’язань

Фахівці Гайворонської ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській області  роз’яснюють інформацію про те у які терміни та за якою формою фізична особа може отримати довідку про подану декларацію про майновий стан і доходи для виїзду за кордон на постійне місце проживання. Платники податку – резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до контролюючого органу Декларацію про майновий стан і доходи не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду. Контролюючий орган протягом 30 календарних днів після надходження Декларації зобов’язаний перевірити визначене податкове зобов’язання, сплату належної суми податку і видати довідку про таку сплату та про відсутність податкових зобов’язань з цього податку, що подається до органів митного контролю під час перетину митного кордону і є підставою для проведення митних процедур. Довідка видається безоплатно на підставі заяви платника податків про видачу Довідки, за місцем податкового обліку. Платникам податку – резидентам, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання довідка видається протягом 30 календарних днів після надходження податкової декларації та сплати належної суми податку.

ЧИТАЙТЕ НАС ТАКОЖ: