ПРЕДСТАВНИКИ КООРДИНАТОРА ПРОЕКТІВ ОБСЄ В УКРАЇНІ НАЛАГОДЖУЮТЬ СПІВПРАЦЮ ІЗ ГАЙВОРОРНСЬКОЮ МІСЬКОЮ ТЕРИТОРІАЛЬНОЮ ГРОМАДОЮ

  • 671

Фото без опису

 

8 квітня 2021 року з метою налагодження співпраці в напрямку протидії торгівлі людьми відбулась онлайн- зустріч спеціалістів служби у справах дітей, КЗ «Міський центр соціальних служб», відділу соціального захисту, соціального забезпечення та охорони здоров’я міської ради з експертом-консультантом проекту «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми» Валентином Боровиковим.

Торгівля людьми - це тяжкий кримінальний злочин, є грубим порушенням прав людини та в своїй суті несе загрозу національній безпеці країни. Ця проблема залишається однією з найгостріших в Україні.

Більшість громадян навіть не підозрюють, що постраждали від торгівлі людьми, тому не звертаються по допомогу, а інколи просто не знають куди звертатися.

Крім налагодження співпраці Валентин Боровиков мав на меті надати методичні рекомендації, сприяти посиленню координації діяльності структур, які здійснюють заходи з протидії торгівлі людьми, вивчення виконання державних програм, надання рекомендацій щодо ефективної та якісної допомоги можливим постраждалим, консультувати з розробки та проведення заходів з попередження торгівлі людьми для населення громади.

ЧИТАЙТЕ НАС ТАКОЖ:

Фото без опису Фото без опису Фото без опису