ЛІЦЕЙ №1 ПРЕДСТАВИТЬ ГАЙВОРОН У ФІНАЛІ ГІМНАЗІАДИ В КРОПИВНИЦЬКОМУ

Цими днями в Голованівську відбулися чергові змагання обласної гімназіади «Coll Games», які фактично є оновленим варіантом знайомих нам веселих стартів. Тут зібралися кращі команди-представники територіальних громад району. Гайворонську громаду там представляла команда КЗ «Гайворонський ліцей №1». Змагання проходили утрьох вікових дивізіонах – молодший (4-5 класи), середній (6-8 класи) та старший (9-11 класи). Боролись команди у спортивних категоріях, які містили елементи різних видів спорту.

В підсумку у всіх трьох дивізіонах перемоги здобули команди Гайворонського ліцею №1. Тож вони і представлять Гайворон і Голованівський район на фінальній частині гімназіади, що відбудеться уже 10 квітня в Кропивницькому.

ЧИТАЙТЕ НАС ТАКОЖ: