На Кропивниччині автотранспортне підприємство потребує головного бухгалтера

  • 369

Фото без описуНа Кропивниччині автотранспортне підприємство потребує головного бухгалтера

Одне з підприємств Соколівської ОТГ запрошує на роботу головного бухгалтера

 

З метою надання допомоги у задоволенні кадрової потреби приватного підприємства «Літа», основним видом діяльності якого є технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів, Кіровоградським міськрайонним центром зайнятості було організовано та проведено міні-ярмарок вакансій для безробітних та шукачів роботи за посадою головного бухгалтера.

Керівниця підприємства Людмила Хропак розповіла, що головний бухгалтер забезпечує організацію бухгалтерського обліку і звітності установи, оформлює податкові та акцизні накладні. «Кандидат на посаду повинен вміти користуватися програмою «1С: Бухгалтерія» 8-ї версії та мати досвід роботи на посаді бухгалтера від 1 року. Робочий день з 8.00 до 17.00. При прийомі на роботу обов’язковим є проходження медичного огляду. Враховуючи, всі вимоги до кандидата, заробітна плата складатиме від 8000 гривень на місяць», - повідомила Л. Хропак.

Під час заходу безробітні активно спілкувались з роботодавцем, ставили питання, на які отримали вичерпні відповіді. Найбільше шукачів роботи цікавили питання щодо характеру роботи, умов оплати праці, специфіки виконання робіт.

У заході взяли участь 12 осіб, більшість з них зацікавилися пропозицією роботодавця та отримали запрошення для ознайомлення з умовами праці безпосередньо на робочому місці, проходження співбесіди з роботодавцем та вирішення питання подальшого працевлаштування.

 

Тетяна Сітнік, провідний фахівець з питань зайнятості Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості