За перший квартал 2021 року 14 мешканців Кіровоградщини з інвалідністю здобули нову освіту

  • 349

 

Фото без описуЗа перший квартал 2021 року 14 мешканців Кіровоградщини з інвалідністю здобули нову освіту

 

Протягом січня-березня 2021 року за направленням центрів зайнятості області професійне навчання проходили 14 осіб з інвалідністю з урахуванням рекомендацій індивідуальних програм реабілітації. Для організації професійного навчання осіб даної категорії використовувалась база 7 підприємств області та 4 закладів освіти.

Професійне навчання осіб з інвалідністю проводилося за професіями продавця продовольчих та непродовольчих товарів, бухгалтера, оператора комп’ютерного набору тощо.

Дві особи проходили в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості навчання за напрямком «Курси підприємницької діяльності у сфері малого бізнесу» та одна особа – за напрямком «Основи охорони праці та правове регулювання взаємовідносин на підприємстві»  (з елементами дистанційного навчання).

Одна особа з інвалідністю проходила навчання в Дніпропетровському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за напрямком «Сучасні підходи до організації робіт при обслуговуванні сільськогосподарської техніки». Загалом, за груповою формою проходили навчання 7 осіб з інвалідністю.

Постійно організовується професійне навчання осіб з інвалідністю безпосередньо на виробництві з метою адаптації їх на робочому місці та набуття практичних навичок. У такий спосіб проходили навчання 7 осіб на підприємствах області.

Працевлаштовані після проходження професійного навчання 8 осіб.

 

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості