ПРИЙМІТЬ ДИТИНУ У РОДИНУ

Дата: 06.04.2021 14:57

Наразі в службі у справах дітей Гайворонської міської ради перебувають на обліку з усиновлення 8 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Коли ми видаємо сирітство тільки в цифрах, цього замало. Його потрібно давати у «відчуттях», у психології дитини, в її світорозумінні. Діти повинні зростати в сім’ях рідних батьків, але коли це неможливо, альтернативою біологічній родині може слугувати прийомна сім’я.

З процедурою усиновлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування можна ознайомитись за посиланням https://www.msp.gov.ua/content/usinovlennya.html

Якщо Ваші серця дійсно не байдужі до долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, ви маєте змогу та прагнення створити прийомну сім’ю на базі своєї родини, звертайтеся до служби у справах дітей Гайворонської міської ради за адресою: площа Героїв Майдану, буд.5 м.Гайворон.

ЧИТАЙТЕ НАС ТАКОЖ: