БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ПРОДОВЖУЄ НАДХОДИТИ ДО МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ

БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ПРОДОВЖУЄ НАДХОДИТИ ДО МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ

Депутатський корпус Гайворонської міської ради, небайдужі мешканці громади та фермери, продовжують акцію підтримки КНП «Центральна міська лікарня». Протягом останніх двох місяців лікарня отримала благодійну підтримку у придбанні необхідного обладнання, продуктів харчування хворим нашої громади.

Висловлюємо слова щирої подяки керівнику ФГ «ВОЛОДИМИР» Комайгородському Володимиру Павловичу за надану вагому фінансову допомогу для забезпечення киснем важкохворих, що знаходяться на лікуванні в КНП «Центральна міська лікарня», а також надав продукти харчування на поточний місяць.

Завжди приємно бачити чуйність людей, які безкорисно роблять добро. Дуже приємно жити і працювати з тими, хто вболіває за здоров’я населення громади. Спасибі за те, що Ви не стоїте осторонь людських проблем.

Закликаємо небайдужих благодійників підтримати ініціативу та долучитись до акції.

ЧИТАЙТЕ НАС ТАКОЖ: