РОЗПОЧАТО ПЕРЕВІРКУ НОМЕРНИХ ТАБЛИЧОК ТА ДОГОВОРІВ НА ВИВІЗ ТПВ

Фото без описуВід сьогодні працівниками Гайворонської міської ради та КП «Гайворонський комунальник» розпочато перевірку наявності номерних табличок на будинках, адже згідно рішення міської ради «Про затвердження порядку присвоєння зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна, розташованим на території Гайворонської міської ради», домогосподарства та адміністративні будівлі повинні мати адресні таблички. Також здійснюється перевірка стосовно укладених договорів на вивіз сміття згідно рішення сесії «Про затвердження правил благоустрою міста Гайворона» відповідно до якого, при укладенні договору з суб’єктом господарювання надається послуга з вивезення твердих побутових відходів (ТПВ).

Порушення правил благоустрою тягне покарання адміністративного характеру відповідно до ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів».

ЧИТАЙТЕ НАС ТАКОЖ: