РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ГЕНЕРАЛЬНОГО ДИРЕКТОРА КНП "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ"

29 березня 2021 року відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня» Гайворонської міської ради. На засіданні конкурсної комісії були присутні члени комісії, депутати міської ради, представники засобів масової інформації.

Шляхом відкритого голосування членів конкурсної комісії за результатами заслуховування конкурсних пропозицій та проведених співбесід з врахуванням відповідності учасника конкурсу та його пропозиції, встановленим вимогам, переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня» Гайворонської міської ради став - Скрипник Олександр Анатолійович.

ЧИТАЙТЕ НАС ТАКОЖ: