БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ВІД ДЕПУТАТА

Наразі питання щодо безперебійного забезпечення хворих на COVID 19 киснем вирішується на різних рівнях. Пов’язане воно зі стрімким поширенням коронавірусної інфекції та збільшенням кількості хворих, інфікованих нею. В КНП «Гайворонська міська лікарня», де надається медична допомога хворим на COVID 19, знаходиться два пацієнта, які потребують кисневої підтримки ШВЛ. В лікарні використовуються привозні балони з киснем.

Керівником ПП «ГУРЬЕВО», депутатом Гайворонської міської ради, Пасєкою Сергієм Володимировичем було надано благодійну допомогу на закупівлю кисню.

Висловлюємо щиру вдячність від усіх жителів громади! Впевнені, що Ваш приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

ЧИТАЙТЕ НАС ТАКОЖ: