В ПІДТРИМКУ МЕДИЦИНИ

Фото без описуУ наш нелегкий час, коли у світі вирує пандемія коронавірусу COVID-19, наші медичні працівники як ніколи, потребують підтримки. Приємно, що є люди, яким небайдужі чужі проблеми та які мають бажання та змогу допомогти.

Як повідомлялось раніше, КНП «Центральна міська лікарня» Гайворонської міської ради, отримала 30 кисневих балонів від акціонерної компанії «Нафтогаз України». Хочемо відзначити керівника ТОВ "Долинівка" та депутата Гайворонської міської ради Хоменко Вадима Вікторовича, адже саме він надав транспорт та взяв на себе усі витрати стосовно доставки балонів з м.Кропивницького і здійснив це в мінімальні строки.

Гайворонська міська рада, депутати, виконавчий комітет та медичні працівники, щиро дякують Хоменко Вадиму Вікторовичу за надану допомогу.

Пишаємось, що поряд з нами проживають люди, які вболівають за життя і здоров’я мешканців нашої громади.