БЛАГОДІЙНІСТЬ ВЛАСТИВА УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ

Депутат Гайворонської міської ради, Казміровський Павло Олександрович, знову довів, що благодійність завжди була властива українському народу. З початку своєї каденції він тримає руку на пульсі потреб Червоненського округу. Особливу увагу було приділено зручності та безпеці переміщення громадян в нічний час, а саме освітленню вулиць с. Червоне Гайворонської міської територіальної громади. Павло Олександрович придбав для рідного села 20 лед-плафонів, 50 світлодіодних ламп, 10 цоколів, 10 натяжників для СІП дротів.

Жителі с. Червоне висловлюють слова вдячності голові Гайворонської міської громади Волуйку Роману Тарасовичу, депутату Гайворонської міської ради Казміровському Павлу Олександровичу, старості Червоненського старостинського округу Карашевичу Володимиру Віталійовичу, а також працівникам комунального підприємства "Гайворонський комунальник" за підтримку та проведену роботу з освітлення вулиць.

ЧИТАЙТЕ НАС ТАКОЖ: