Оголошення про оприлюднення проєкту регуляторного акту "Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Гайворонської міської територіальної громади, Примірного договору оренди нерухомого комунального майна та Перел

Відповідно до статей 9, 13 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" Гайворонська міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проєкту рішення Гайворонської міської ради " Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Гайворонської міської територіальної громади, Примірного договору оренди нерухомого комунального майна та Переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню Гайворонської міської територіальної громади".

З проєктом регуляторного акту можна ознайомитись на офіційному сайті Гайворонської міської ради https://haivoron-miskrada.gov.ua в розділі - регуляторна політика.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за адресою:

26300, м. Гайворон, вул. В. Стуса, 30, або на електронну адресу: haivoron_miskrada@i.ua