З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ГАЛИНА МАКАРІВНА

20 березня 2021 року – одна з найповажніших дат у житті підопічної територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонської міської ради Галини Макарівни Ковальової. Саме сьогодні статечна мешканка міста Гайворон святкує ювілейний 90 –й рік народження. У цей день заступник міського голови Пошенко Юлія та в.о. директора територіального центру Поліщук Наталія від імені міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу привітали Галину Макарівну квітами та подарунком . Ця річниця дня народження символізує не лише величезний життєвий досвід, це – спогади про пережиті труднощі: голодомор, війну, повоєнні роки. І разом з тим це роки, які подарували чималий арсенал досягнень, роки, прожиті з гідністю і користю, протягом яких невтомні руки дарували рідним тепло і затишок.

І хоч немає вороття у юність бажаємо Вам, Галино Макарівно, натхнення жити і наповнювати своє серце найкращими емоціями, дивитися в майбутнє з невичерпним оптимізмом. Дай Вам Бог ще багато світлих днів, бадьорості душі і відради для серця. Спасибі Вам за те, що і сьогодні залишаєтесь прикладом мудрості, чесності і доброти!