МЕДИКИ ЗАКЛИКАЮТЬ ГАЙВОРОНЦІВ НЕ ЗАБУВАТИ ПРО ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ У ПРОТИДІЇ COVID-19

Розпочалася весна, а з нею після певного спаду і затишшя, знову різко зросла кількість випадків захворювань на COVID-19. Про це повідомила головний лікар Гайворонського ЦПМСД Тетяна Родіонова.

Вона повідомила, що станом на сьогодні у Центрі первинної медико-санітарної допомоги амбулаторно лікуються 15 гайворонців. Зростає і статистика заражень, про що свідчать позитивні тести.

Тож медики закликають Гайворонців і всіх жителів громади не забувати про заходи індивідуальної і колективної безпеки у протидії COVID-19 – носити маски у громадських місцях і регулярно їх змінювати, часто мити руки і користуватись антисептиком, уникати скупчень людей. Наполегливо не рекомендується проводити масові заходи.

Водночас медики закликають гайворонців реєструватись на вакцинацію, що допоможе сформувати імунітет до вірусу.