ГАЙВОРОНСЬКА ЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА НОВІ ШВЛ ТА КОНЦЕНТРАТОРИ

Фото без описуЩе 24 лютого в актовій залі Гайворонської центральної міської лікарні відбулась медична рада за участі керівників медустанов громади, міського голови Романа Волуйка та , заступника голови департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександра Анатолійовича Скрипника.

Тоді Олександр Анатолійович повідомив, що Гайворонська лікарня відповідно звернення міського голови Романа Волуйка та з метою протидії поширення COVID-19 уже невдовзі отримає п’ять кисневих концентраторів та два транспортних апарати штучної вентиляції легень. Окрім того буде передано 30 балонів для кисню в якості спонсорської допомоги.

І от цими днями кисневі концентратори і транспортні апарати ШВЛ надійшли до лікарні.

Як повідомила в.о. головного лікаря Алла Пісова, по одному кисневому концентратору будуть передані пологовому, хірургічному, поліклінічному, психіатричному та реанімаційному відділенню. Апарати ШВЛ отримають пологове та реанімаційне відділення.