БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ В ПІДТРИМКУ ЮНОГО ДАРУВАННЯ

  • 318

10 березня в приміщенні спортивно – оздоровчого комплексу «АВіК» відбувся благодійний концерт в підтримку юного дарування Юрія Лаби. Вечір був присвячений тому, щоб допомогти Юрію придбати свій професійний інструмент.

Юра навчався у Гайворонській дитячій музичній школі по класу труби, викладача Станіслава Петровича Ковбасюка. З перших уроків було зрозуміло, що Юра дуже здібна дитина. Він трудолюбивий, відповідальний, уважний, завжди прислуховувався до всіх зауважень та порад викладача. І саме своєю завзятістю він досягнув високих результатів у музиці.

Свого часу закінчив Уманське музичне училище, по класу труби, викладача Беспоясного Володимира Андрійовича, а зараз Юрій Лаба студент першого курсу Тамбовського університету культури.

Концерт відбувся за участі естрадного складу народного аматорського ансамблю «Будьмо», яким керує гітарист-віртуоз, самодіяльний композитор та виконавець Юрій Притуляк.

На вечорі були присутні меценати та запрошені гості, які, отримали велике задоволення від чудової музики, хорошої атмосфери та зарядились гарним настроєм.

Інші новини

Всі новини