Засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Гайворонської міської ради від 12 березня 2021 року

Фото без описуКомісія з питань захисту прав дитини є консультативно-дорадчим органом, що створена виконавчим комітетом Гайворонської міської ради від 4 лютого 2021р. Її робота спрямована  на  створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинахі захисту прав дітей у таких сім’ях.

12 березня 2021 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при  виконавчому комітеті Гайворонської міської ради, яке провела заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Юлія Пошенко.

У засіданні брали участь: начальник служби у справах дітей, представники КЗ «Міський центр соціальних служб», КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та відділів Гайворонської міської ради, старости округів, а також старший інспектор ювенальної превенції Голованівського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області

У ході засідання було заслухано клопотання та заяви, що надійшли у березні поточного року.  Під час обговорення питань, які стосувалися кожної окремої сім’ї, члени комісії висловили свої думки та прийняли ту позицію, в якій найкомфортніше себе почувала б дитина. Діти мають право на щасливе дитинство, і за це мають відповідати  дорослі, тому турбота про дітей та захист їх прав є основним завданням комісії з питань захисту прав дитини.

Якщо вам відомі випадки, де порушуються права дитини, ви можете повідомити про це Службу у справах дітей за адресою: площа Героїв Майдану, 5, кабінет №12