ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ВИЗВОЛИТЕЛІВ РІДНОГО КРАЮ

Фото без описуСьогодні Гайворон відзначає 77 річницю визволення від німецько-фашистських загарбників у Другій Світовій війні.

12 березня 1944 року радянські війська в ходу Умансько-Ботошанської операції звільнили Гайворон від окупації, яка тривала 960 днів з 28 липня 1941 року. Загалом Гайворонщина була звільнена упродовж 10-14 березня 1944 року.

Сьогодні колектив апарату міської ради, керівництво органу самоврядування, небайдужі гайворонці зібрались у Сквері Перемоги Гайворона, щоб увіковічнити пам'ять визволителів рідної землі.

Хвилиною мовчання вони вшанували пам'ять полеглих воїнів-визволителів і поклали квіти до меморіалу Слави.

З нагоди річниці визволення в закладах освіти та культури громади проходять тематичні культурні заходи, виховні години для виховання у молодого покоління вдячності і поваги до подвигу дідів і прадідів, які захистили рідну землю від ворогів.

Читайте нас також:

Telegram    Facebook    Instagram