В ГРОМАДІ РОЗПОЧАТО ВАКЦИНУВАННЯ ВІД COVID-19

Фото без описуУ Гайворонській територіальній громаді розпочала свою роботу мобільна бригада, яка вакцинує населення від COVID-19. Про це розповіла генеральний директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Гайворонської міської ради Радіонова Тетяна. Мобільна бригада складається з 2 лікарів, 3 медичних сестер та водія, які пройшли відповідне навчання та отримали сертифікати. Першими вакцинуються медичні працівники. Від початку вакцинації від COVID-19 в громаді щепилися 60 осіб.

За словами головної санітарної лікарки області Надії Оперчук, на Кіровоградщині не зафіксовано жодного випадку ускладнення після вакцинації від коронавірусу. Вакцинація від коронавірусу добровільна та безкоштовна.

Читайте нас також:

Telegram    Facebook    Instagram