СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ ВИХОВАНЦІВ КЗ "ДЮСШ"

Фото без опису7 березня у м.Хмельницький відбувся відкритий кубок з традиційного карате "Ронін Cup-2021". У змаганнях взяли участь понад 70 атлетів з Житомира, Хмельницького, Кривого Рогу, Черкас, Одеси та Гайворона. Cпортсмени КЗ "Гайворонська ДЮСШ" зайняли призові місця у багатоборстві : Швець Дарія , Склярук Анна, Тодораш Аміна, Мельник Олександр зайняли 2-гі місця. Також Швець Дарія у індівідуальному кате зайняла 4 місце. Дані змагання були підготовчими до Чемпіонату України , який відбудеться 23-26 квітня у м.Кропивницький. Ми бажаємо нашим спортсменам добре підготуватися і вдало виступити на чемпіонаті України.Вітаємо спортсменів та тренера-викладача Сідорову Г.Ю. з вдалим початком сезону.

КЗ "Гайворонська ДЮСШ" Гайворонської міської ради