ВІТАННЯ ЖІНКАМ ВІД КЕРІВНИЦТВА МІСЬКОЇ РАДИ

Фото без описуКожного дня, а тим паче у свято весни 8 Березня, усі жінки бажають отримувати знаки уваги від сильної половини людства. Саме тому вчора 8 березня перший заступник міського голови Ігор Ковердяга, депутат міської ради Павло Казміровський в супроводі в.о. начальника Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонської міської ради Наталії Поліщук відвідали Хащуватську філію закладу, де люди похилого віку, люди з обмеженими фізичними можливостями отримують послуги щодо догляду із забезпеченням проживання.

Керівники органу самоврядування привітали жінок, які сьогодні отримують послуги в закладі, зі святом весни, подарувавши квіти і тепленькі ковдри.

Звичайно ж не оминули увагою шановні гості і жіночий колектив Хащуватської філії Центру і також привітали їх квітами та щирими побажаннями.