Про оприлюднення регуляторного акта – проєкту рішення Гайворонської міської ради "Про затвердження про виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну вла

Фото без описуВідповідно до статтей 9, 13 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Гайворонська міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Гайворонської міської ради "Положення про взяття на облік та передачі в комунальну власність Гайворонської міської ради рухомих та нерухомих безхазяйних речей, відумерлої спадщини".

Розробник проекту: юридичний відділ Гайворонської міської ради.

Проєкт рішення розміщений на офіційному ве-сайті Гайворонської міської ради https://haivoron-miskrada.gov.ua в розділі - регуляторна політика.

Метою прийняття рішення є регулювання механізму виявлення, обліку та зберігання безхазяйного майна, прийняття цього майна до комунальної власності Гайворонської міської ради.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються протягом місяця з дня його офіційного оприлюднення до Гайворонської міської ради у письмовому або в електронному вигляді за адресою:

Поштова адреса: 26300, вул. В.Стуса, 30, м. Гайворон Кіровоградська область

E-mail: haivoron_miskrada@i.ua