БУДУЄМО ЗДОРОВУ ГРОМАДУ - покращення матеріально-технічного забезпечення КНП «Центральна міська лікарня»

Відповідно до звернення міського голови Романа Волуйко до Департаменту охорони здоров'я Кіровоградської ОДА щодо покращення матеріально-технічного забезпечення комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня» Гайворонської міської ради, спеціалізованим обладнанням для протидії COVID-19. Директор департаменту Олег Рибальченко видав наказ “Про передачу та отримання матеріальних цінностей з обласного резерву від 24 лютого 2021 року №144- од. Таким чином, до комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня» Гайворонської міської ради має бути передано: 5 кисневих концентраторів, 1 апарат штучної вентиляції легень VSmart VFS-510 та 1 апарат штучної вентиляції легень VSmart VFS-410 з інструкцією, які були придбані за кошти державного бюджету.

Читайте нас також:

Telegram    Facebook    Instagram