Гайворонська міська рада оголошує про початок формування конкурсної комісії на заміщення вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства "Центральна міська лікарня" Гайворонської міської ради. До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

- представники органу управління;

- представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;

- представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

- галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають по чотири кандидатури органу управління, який визначає представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку незалежних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості, рівній кількості представників органу управління.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до відділу роботи з персоналом Гайворонської міської ради за адресою: каб.5 І поверх, пл. Героїв Майдану 5, місто Гайворон Кіровоградської області, 26300 протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення.