ОГОЛОШЕННЯ

  • 814

Фото без описуВідділ культури, туризму та культурної спадщини Гайворонської міської ради відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28 січня 2016 року №955-VIII  оголошує конкурси на заміщення вакантних посад: директора КЗ «Центр культури і дозвілля; директора КЗ «Міська публічна бібліотека».

Загальні вимоги до кандидатів: повна вища освіта, стаж роботи в галузі культури не менше 3 років, володіння державною мовою та здатністю за своїми діловими та моральними якостями, освітнім та професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи: заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідну до Закону України «Про захист персональних даних»; автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах),контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості; копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту; два рекомендаційні листи довільної форми; мотиваційний лист довільної форми.

Кандидати на посади, під час проведення співбесіди, презентують запропоновані проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Зазначені документи, у встановлений Законом строк, приймаються, або надсилаються на поштову чи електронну адреси відділу культури, туризму та культурної спадщини Гайворонської міської ради: м. Гайворон, вул. В. Стуса,17, e-mail: viddil_kultury@gaivoron-miskrada.gov.ua.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Документи приймаються упродовж 30 календарних днів з 1 по 31 березня 2021 року. Також в цей період формується конкурсна комісія. 

Довідки за телефоном: 5-00-73.

Інші новини

Всі новини