БЕРІМОСЬ КРАЩЕ ДО РОБОТИ, ЗМАГАЙМОСЬ ЗА НОВЕ ЖИТТЯ!

Фото без описуУ лютому 2021 року вся Україна відзначає 150-річчя з дня народження видатної письменниці Лесі Українки. І під таким гаслом: "Берімось краще до роботи, змагаймось за нове життя!" проходить VII Всеукраїнський фестиваль-конкурс учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж, присвячений Лесі Українці. Конкурс проводиться з метою сприяння глибшому ознайомленню та вивченню молоддю спадщини великої української поетеси. Фестиваль-конкурс проводиться у таких номінаціях, як:

1. "аудіовізуальний твір", "вокал",

2. "декламація",

3. "інсценізація",

4. "малюнок",

5. "науково-пошукова робота",

6. "твір".

Приємно відзначити, що учні із закладів загальної середньої освіти Гайворонської громади стали активними учасниками цього конкурсу. Отож, розмістили свої роботи у мережі Фейсбук, на сторінці конкурсу

учні із Червоненської філії КЗ "Хащуватський ліцей": Субботіна Катерина, Гоц Вероніка (вчитель Семенюк І.В.), Петричук Ніколь, Солодовнікова Аліна, Мазуренко Катерина (вчитель Цимбал Р.А.).

Представили цікаві матеріали учні КЗ "Хащуватський ліцей" Довгань Катерина, Меремяніна Софія (вчитель Іванова О.М.), Солодка Маргарита, Рабцун Ілля, Бадіон Ірина (учитель Марчук Л.О.), Андрієвський Арсеній, Андрушко Софія, Тригубчак Марія, Білоус Крістіна (учитель Коваль О.М.), Рябцун Марія, Усатюк Ірина, Блажко Поліна, Маркітан Любов (учитель Шарамко Л.М.), Лютенко Марія (учитель Дехтерова Н.І.), Тарасенко Єва (учитель Ткач І.В.).

Порадували бездоганним декламуванням віршів учні Мощенської філії КЗ "Хащуватський ліцей": Олійник Богдан, Волобой Кіра, Бодолуца Злата (вчитель Тищук В.В.), Осадча Анна (вчитель Поліщук О.І.).

Прекрасно виступили вихованці Казавчинської філії КЗ "Хащуватський ліцей" Шкрабак Дмитро, Безносюк Єва, Федурко Михайло (вчитель Маркітан Т.В.), Піпаш Крістіна (вчитель Безносюк А.М.), Сарданова Дарія (вчитель Коваль Л.Я.)

Із задоволенням можна переглянути виступи учнів Вікненської філії КЗ "Хащуватський ліцей": Слободянюк Анастасії, Лисянського Назара (учитель Байда Н. Г.), Михайлової Світлани (учитель Процак А.В.), Лукавецької Ангеліни (учитель Васілєвська Т.В.), Рощахівська Анастасія (Собчик Т. М.).

Представили свої роботи вихованці Берестягівської філії КЗ "Хащуватський ліцей": Семенюк Розаліна, Шиян Богдан (вчитель Клітченко Л.М.)

Взяли активну участь у конкурсі учні Гайворонської філії № 2 КЗ "Гайворонський ліцей №2": Андріяш Діана, Яремковська Анастасія (вчитель Кушнір В.В.), Обмелько Вікторія, Шмульська Аделіна, Мазур Катерина, Хлівнюк Софія, Дрючкова Анна (вчитель Добровольська Г.В.).

Розмістили змістовні роботи учні Долинівської філії КЗ "Гайворонський ліцей №1": Дундуков Захар, Саржевський Костянтин, Кушнір Олександра (учитель Самбор О.М.), Нарадовий Олександр, Грабовський Дмитро, Мазур Назар, Середюк Валерія (учитель Гребінна Л.В.), Набок Євгеній, Сандуленко Вероніка, Федорівна, Матіщенко Раїса, Середюк Євген, Осіпенко Поліна, Новіцький Денис, Посмітний Антон (учитель Вересюк О.Р.), Посмітна Зоряна, Красноліцька Марія (учитель Мороз Я.М.).

Актуальні матеріали і в учнів із Бандурівського ліцею: Логай Софії, Цвігун Юлії (учитель Шадурська М.І.), Пипенко Богдани (учитель Бобко А.М.), Бондар Олександри, Шепети Олександра (учитель Антонюк О.Ю.), Момот Альони, Голуб Марини, Ярового ЄгорА (учитель Мальована А.М.), Петренко Юлії (учитель Бершадська К.Я.), Бершадська Аліна (учитель Шепета Н.В.).

Бажаємо учасникам Всеукраїнського фестивалю-конкурсу успіхів, а жителів Гайворонщини просимо зайти на сторінку вищезазначеного конкурсу, яка створена у мережі Фейсбук, і підтримати наших талановитих учнів, поставивши їм "вподобайку"!

Директор КУ "Гайворонський центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гайворонської міської ради Вікторія Касьяненко

Читайте нас також:

Telegram    Facebook    Instagram