Триває кампанія декларування-2021

Дата: 23.02.2021 13:28

Шановні депутати VII і VIII скликань та посадові особи органів місцевого самоврядування! Нагадуємо вам, що з 1 січня 2021 року в Україні триває щорічна кампанія декларування. Завершитись вона має 1 квітня 2021 року. Тож рекомендуємо завчасно подати щорічну декларацію або декларацію після звільнення та не чекати закінчення відведеного на це терміну. Адже, ймовірно, тоді сайт порталу Національного агентства з питань запобігання корупції може бути перевантажений.

Наголошуємо, що з метою дотримання усіх заходів безпеки із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 зібрати інформацію для заповнення декларації можна не виходячи з дому, за допомогою урядових електронних сервісів та кваліфікованого електронного підпису.