МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ПОВІДОМЛЯЄ

Дата: 18.02.2021 11:24

У зв’язку з встановленням в лютому 2021 року газопостачальними підприємствами нової ціни на природний газ, спожитий населенням у січні 2021 року, інформує про необхідність провести перерахунок нарахованих житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг за січень під час нарахування пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг за лютий 2021.

При цьому, якщо розмір житлової субсидії у лютому становитиме нуль гривень, виставлення громадянам вимоги щодо повернення надміру перерахованої (виплаченої) суми житлової субсидії за січень 2021 року, слід відтермінувати до завершення опалювального періоду.

Якщо за результатами проведеного перерахунку сума надміру виплачених коштів за січень 2021 року перевищує суму нарахування пільг / житлової субсидії за лютий 2021 року, то залишок надміру виплачених коштів необхідно утримати з нарахувань за березень, а за потреби – за квітень 2021 року.