НА КІРОВОГРАДЩИНІ ЩЕ ШІСТЬ ГРОМАД ПІДПИСАЛИ З ПОЛІЦІЄЮ МЕМОРАНДУМИ ПРО СПІВПРАЦЮ

Дата: 05.02.2021 11:20

03.02, в місті Кропивницькому, міський голова Роман Волуйко був присутній на заході у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади», в якому брали участь керівництво поліції області, обласної державної адміністрації, обласної ради, органи місцевого самоврядування та представники територіальних громад.

Відбулося обговорення шляхів реалізації проєкту, також було наголошено на питанні безпеки в області, після чого здійснювалося обговорення із представниками органів місцевого самоврядування та ознайомлення з основними принципами та перевагами.

Також учасниками заходу було відвідано ситуаційний центр поліції області, здійснено огляд службового автомобіля поліцейського офіцера громади.

Наприкінці зустрічі відбулося підписання меморандуму, про співпрацю та партнерство.

Деталі ?? https://bit.ly/2MLqdV8