ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ

Дата: 05.02.2021 08:13

Гайворонська ДПІ  Головного управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що відповідно до розпорядження від 12.06.2020 року № 716-р «Про визначення  адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Кіровоградської області»  затверджено адміністративні центри та території територіальних громад Кіровоградської області.

В Гайворонському  районі створено 2 територіальні громади, а саме Гайворонська ТГ, Заваллівська  ТГ.

Звертаємо Вашу увагу, що при поданні податкової звітності слід використовувати код КОАТУУ  територіальної громади по усіх населених пунктах, території яких увійшли до новоствореної територіальної громади, а   саме:

Гайворонська   територіальна громада, код КОАТУУ  3521110100 застосовується по населених пунктах (бувші сільські ради): Гайворонська, Солгутівська, Соломіївська, Покровська, Бандурівська, Хащуватська,Казавчинська та село Бугове, Долинівська, Тополівська, Мощенська, Берестягівська, Червоненська, Вікнинська.

Заваллівська територіальна громада, код КОАТУУ 3521155300 застосовується по населених пунктах (бувші сільські ради): Заваллівська, Сальківська, Таужненська, Могильненська, Чемерпільська, Жакчицька.