Гайворонська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу культури, туризму та культурної спадщини Гайворонської міської ради – 1 особа.

Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, повна вища освіта, стаж роботи   на   службі  в  органах  місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах не менше 2 років, вміння працювати на комп’ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• Заяву встановленого зразка
  • Заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками (трудова діяльність, автобіографія)
  • Дві фотокартки розміром 4*6 см
  • Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації тощо
  • Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік
  • Копію документа, який посвідчує особу (паспорт)
  • Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних)

Під час проведення конкурсу кандидати складають письмовий іспит.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дати опублікування оголошення, за адресою: м. Гайворон, вул. В.Стуса, 30, кабінет №5