Кіровоградська область

Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Ковердяга Ігор Миколайович

Народився 17 травня 1982 року в селі Солгутове, Гайворонського району, Кіровоградської області. У 1999 році закінчив Солгутівську загальноосвітню школу. У 2004 році закінчив Національну Академію ДПС України за напрямом "Економіка підприємництва" спеціальність "Фінанси", освітній ступінь "Магістр". З 2004 року по грудень 2018 року працював у органах податкової міліції ДФС у Кіровоградській області. Маю спеціальне звання "підполковник податкової міліції". З 2019 року по грудень2020 комерційна діяльність у складі засновника ТОВ "Поділля 2018". На підставі рішення Гайворонської ТВК обраний депутатом Гайворонської міської ради VIII скликання. Військове звання - молодший лейтинант ЗСУ. Одружений. Маю двох дітей - сина та доньку.