28 СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

  • 594

Сьогодні, 19 травня, відбулось засідання 28-ї чергової сесії міської ради восьмого скликання. Відкрив і вів її міський голова Роман Волуйко.

Затвердивши порядок денний депутати перейшли до розгляду питань.

На підставі законодавчих та нормативних документів та враховуючи рекомендації постійних комісій депутати затвердили рішення про припинення права оперативного управління майном, відповідно до якого КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) мають припинити право оперативного управління майном та передати зазначене майно в оперативне управління КНП «Центральна міська лікарня».

З метою забезпечення правових, економічних та організаційних основ приватизації майна комунальної власності громади вирішено затвердити Положення про порядок приватизації (відчуження) комунального майна громади.

Задля визначення планувальної організації території, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії міської ради з питань розвитку інфраструктури , благоустрою, будівництва, комунального господарства, підприємництва, торгівлі, побутового обслуговування населення та захисту прав споживача депутати затвердили містобудівну документацію – детальний план території земельної ділянки в адміністративних межах Гайворонської міської територіальної громади.

КНП "Центральна міська лікарня" внесла проєкт рішення щодо внесення змін в Програму розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я на 2022 рік, який був погоджений депутатами.

Заслухали та погодили звіт начальника фінуправління про виконання місцевого бюджету громади за перший квартал 2022 року.

Окрім того депутати розглянули та прийняли рішення щодо чотирьох питань з розділу земельних відносин. На цьому сесія свою роботу завершила.

Ознайомитись з текстами рішень та поіменним голосуванням можна на офіційному сайті міської ради.