ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проходження перевірки від 09 березня

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

09 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо ДОБРОВОЛЬСЬКОГО Миколи Леонідовича – спеціаліста сектору з питань інформаційних технологій  відділу комунікативно-функціонального забезпечення. (ЗАЯВА)

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

09 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо ДЯЧЕНКА Романа Олеговича – начальника сектору з питань інформаційних технологій  відділу комунікативно-функціонального забезпечення. (ЗАЯВА)

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

09 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо ЛИСЕНКА Владислава Ігоровича – начальника відділу господарського забезпечення. (ЗАЯВА)

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

09 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо ГУБЕРНІЦЬКОЇ Анни Юріївни – спеціаліста юридичного відділу. (ЗАЯВА)

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

09 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо ДУНАЄВСЬКОЇ Інни Василівни – спеціаліста сектору з питань інформаційної політики відділу комунікативно-функціонального забезпечення. (ЗАЯВА)

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

09 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо КУЗЬ Надії Олексіївни – головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку. (ЗАЯВА)

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

09 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо МІЩЕНКО Олени Юріївни – головного спеціаліста юридичного відділу. (ЗАЯВА)

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

09 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо ОНИЩУК Вікторії Вікторівни – спеціаліста першої категорії відділу бухгалтерського обліку (ЗАЯВА)

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

09 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо СЛІВІНСЬКОЇ Анни Вікторівни – адміністратора відділу надання адміністративних послуг. (ЗАЯВА)

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

09 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо ТІТІЄВСЬКОЇ Тамари Борисівни – головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку. (ЗАЯВА)

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

09 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо ТУГУШЕВОЇ Віри Тимофіївни – начальника відділу бухгалтерського обліку. (ЗАЯВА)

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

09 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо РЯБОВОЛИК Надії Іванівни – начальника служби у справах дітей Гайворонської міської ради. (ЗАЯВА)

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

09 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо ВОЗБРАННОЇ Людмили Володимирівни  – начальника відділу роботи з персоналом Гайворонської міської ради. (ЗАЯВА)

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

09 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо МИХАЙЛОВОЇ Світлани Леонідівни  – головного спеціаліста відділу діловодства та контролю Гайворонської міської ради. (ЗАЯВА)

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

09 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо МОВЧАНА Дмитра Вадимовича  – головного спеціаліста відділу економічного розвитку та інвестицій Гайворонської міської ради. (ЗАЯВА)

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

09 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо СОБЧИКА Володимира Васильовича  – головного спеціаліста відділу земельних відносин Гайворонської міської ради. (ЗАЯВА)

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

09 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо БОЙКА Олега Васильовича  – головного спеціаліста відділу земельних відносин Гайворонської міської ради. (ЗАЯВА)

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

09 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо ШУЛЬГИ Юлії Анатоліївни  –  спеціаліста відділу роботи з персоналом Гайворонської міської ради. (ЗАЯВА)

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

09 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо КАСЬЯНЕНКА Максима Анатолійовича  –  спеціаліста відділу земельних відносин Гайворонської міської ради. (ЗАЯВА)

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

09 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо БОЙКО Олени Сергіївни –  спеціаліста відділу економічного розвитку та інвестицій Гайворонської міської ради. (ЗАЯВА)

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

09 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо ЖИВІЦЬКОЇ Лариси Андріївни  –  спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Гайворонської міської ради. (ЗАЯВА)