ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проходження перевірки від 15 березня

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

15 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо ШВЕЦЯ Андрія Леонідовича - головного спеціаліста сектору з питань опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування  служби у справах дітей. (ЗАЯВА)

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

15 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо ПОЛІЩУК Наталії Анатоліївни - завідувача сектору з питань опіки та піклування  служби у справах дітей. (ЗАЯВА)

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

15 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо МАЛЮТИ Олександри Сергіївни - начальника сектору з питань інформаційної політики відділу комунікативно-функціонального забезпечення. (ЗАЯВА)

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

5 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо ПЕРЕСУНЧАК Вікторії Олегівни - головного спеціаліста служби у справах дітей. (ЗАЯВА)

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

5 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо НЕДЗВЕЦЬКОГО Миколи Володимировича - головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою. (ЗАЯВА)

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

5 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо ЛОЗОВОГО Віталія Федоровича - державного реєстратора відділу надання  адміністративних послуг. (ЗАЯВА)

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

5 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо СІДЕНКО Віри Леонідівни – спеціаліста відділу діловодства та контролю. (ЗАЯВА)

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

5 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо СЕРЕДЮК Світлани Володимирівни – спеціаліста відділу діловодства та контролю. (ЗАЯВА)

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

5 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо СЕМЕНЮК Олени Володимирівни – спеціаліста відділу діловодства та контролю. (ЗАЯВА)

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

5 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо КЛІТЧЕНКО Тетяни Василівни – спеціаліста відділу діловодства та контролю. (ЗАЯВА)

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

5 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо ГУРТОВЕНКО Людмили Вікторівни – начальника відділу соціального захисту, соціального забезпечення та охорони здоров'я Гайворонської міської ради. (ЗАЯВА)

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

5 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо ГУРИЧА Олександра Олександровича – державного реєстратора відділу надання  адміністративних послуг. (ЗАЯВА)

передбаченої Законом України "Про очищення влади"

5 березня 2021 року в Гайворонській міській раді розпочато проведення перевірки щодо ГАНДЖІ Ігоря Анатолійовича – державного реєстратора відділу надання  адміністративних послуг. (ЗАЯВА)