ЗАТВЕРДЖЕНО СХЕМУ ОПЕРАТИВНОГО ПРИБИРАННЯ МІСТА ВІД СНІГУ

З метою захисту життя та здоров’я громадян, створення безпечних і комфортних умов для учасників дорожнього руху по дорогах комунальної власності Гайворонської міської ради  в  осінньо-зимовий період виконком міської ради прийняв рішення Про забезпечення очистки доріг м. Гайворон  від снігу  та посипання їх протиожеледними матеріалами в осінньо-зимовий період  2018 – 2019 років». Рішенням було затверджено схему оперативного прибирання вулиць та доріг комунальної власності, прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків  в  зимовий період від снігу   на території Гайворонської міської ради. Нею передбачено закріплення техніки комунального підприємства «Гайворонський комунальник» за прибиранням певних вулиць міста, зокрема:

«МТЗ-920», «ГАЗ-53» ВА 7291 АС

Закріплені вулиці:  Центральна, Чернишевського, Свободи, В.Стуса, С.Руданського, Маяковського, міське кладовище, полігон твердих побутових відходів, прибудинкові території по вул. Центральній.

«МТЗ-80» 116-54

Закріплені вулиці: Свободи, житловий масив П’ятихатки, Марата, Артема, Армійська, Річна, Шкільна, Вишневського, провулки західної частини міста.

«МТЗ-80» 137-82 ВА

Закріплені вулиці: Небесної Сотні, Великого Кобзаря, пров. Зимоліна, Подільська, Поштова, Б.Хмельницького, Степова, пров. Зелений, Я. Шимчика, Фестивальна, Некрасова, Студенська, Паркова, пров. Банківський, пров. Титова, Каштанова, пров. Сонячний, пров. Ясний.

Масив – студенське містечко: Медична, вул. Івана Франка, вул. Гайворонська (Центральна районна лікарня).

Прибудинкова територія багатоквартирних житлових будинків по вул. Гайворонська, Великого Кобзаря.

«МАЗ-80» сміттєвоз

Район новобудов: вулиці Струнківська, Незалежності, Грушевського, Українська, Відродження, Вербова, Кузнецова, Підгірна, 40-р Перемоги, Гірнича, Воєводіна.

«ЮМЗ» (ЕКСКАВАТОР) ЕО 180-61 ВА

Закріплені вулиці: Залізнична, Лазо, пров. Гоголя, Волкова, Фрунзе, Шевченка, Ташлицька, Солов’їна,  пров. Базарний, пров. Гагаріна, Покрови, Щорса, Пушкіна, пров. Весняний, пров. Кропивницького, Матросова, Мельничний, Переїздний, пров. Спортивний.

Міськвиконком.